باران دُر, تعمیر درب اتوماتیک, در اتوماتیک, در اتوماتیک تاشو, درب اتوماتیک, درب اتوماتیک بریک اوت

نقش درهای اتوماتیک در دانشگاه ها

نقش درب های اتوماتیک در دانشگاه ها

(نصب درب دانشگاه) نقش درب های اتوماتیک در دانشگاه ها و موسسات آموزشی (درب دانشگاه) 

فهرست مطالب :

 • نقش زیبایی درب اتوماتیک در مدارس
 • صرفه جویی در انرژی و هزینه در تاسیسات آموزشی
 • مزیت درب اتوماتیک در کتابخانه دانشگاه
 • دسترسی در پردیس های دانشگاه
 • تعمیر و نگهداری درب های دانشگاه

 

طبق مطالعه اخیر دانشگاه تهران ، از بین 2569 دانشگاه در ایران، در حالی که بسیاری از موسسه ها کلاسهای خود را به صورت آنلاین اجرا میکنند، تعداد بالایی از دانشگاه ها اما درب های خود را به صورت حضوری به روی دانشجویان باز نموده اند . در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری، درهای ورود و خروج در همه امکانات باید با عملکرد عالی کار کنند. خودکار کردن درب ها کلیدی برای پایین نگه داشتن شیوع ویروس ها از جمله ویروس کوید 19 (ویروس کرونا )خواهد بود.

کنترل و مهار ویروس کرونا با درب های اتوماتیک

مهار ویروس کرونا با درب های اتوماتیک

درب های اتوماتیک راه حلی مفید و ایده آل برای چالش های پیش روی تمامی امکانات آموزشی / پژوهشی از مدارس ابتدایی تا دانشگاه ها  ، موسسات و آموزشگاه ها هستند. درب ها امنیت را افزایش می دهند، به صرفه جویی در هزینه های انرژی، افزایش دسترسی و کاهش انتشار میکروب ها در سراسر تاسیسات کمک می کنند.

 

نقش زیبایی درب اتوماتیک در مدارس

درب های ورودی اتوماتیک می توانند اولین برداشت ها را هنگام در نظر گرفتن مدارس افزایش دهند. بازدید از محوطه دانشگاه را برای اولین بار در نظر بگیرید!  وقتی زیبایی شناسی ورودی باعث می شود با یک «وای» یا « چقدر خفنه ! » واکنش نشان می دهد، آن بازدید را به یاد می آورید و تأثیری خواهد داشت (چه آگاهانه یا ناخودآگاه! ) کدام کالج/دانشگاه را برای تحصیل خود در نظر خواهید گرفت. دانشگاه یا مدرسه ای که درب های نا ایمن و قدیمی دارد ؟ و موقع ایجاد حوادث جان فرزندان شما ره به خطر می اندازد؟ یا دانشگاهی که درب های ورود و خروج آن بر اساس استاندارد های روز دنیا و با زیباترین وجه در آموزشگاه نصب شده است؟

 

صرفه جویی در انرژی و هزینه در تاسیسات آموزشی

درب های اتوماتیک بیش از زیبایی شناسی، می توانند به کاهش هزینه های انرژی نیز کمک کنند.

ما یک مطالعه فوق العاده که توسط موسسه فناوری ماساچوست (MIT) انجام شده است را در اختیار شما قرار میدهیم . این مطالعه نشان داد که با استفاده از درب های گردان در محوطه دانشگاه، این تسهیلات سالانه حدود 1.5 درصد از کل انرژی مورد نیاز برای سرمایش و گرمایش آموزشگاه را ذخیره می کند.

با هر بار که درب های گردان برای باز  و بسته شدن می چرخند ، حدود 36 وات ساعت انرژی صرفه جویی می شود که این برابر است با انرژی مورد نیاز برای روشن کردن یک لامپ 60 واتی برای 45 دقیقه روشنایی.

شرایط تعمیر و نگهداری درب های دانشگاه ها و مدارس

شرایط تعمیر و نگهداری درب های اتوماتیک

 

مزیت درب اتوماتیک در کتابخانه دانشگاه

در ابن پردیس میتوان از درهای تاشو باران دُر استفاده می کند.

متخصصین محاسبه کردند که با نصب درب تاشو در کتابخانه دانشگاه می توان به صرفه جویی و کاهش 14.6 تنی دی اکسید کربن منتشر شده کمک کرد. که به عنوان مثال هر شخص آمریکایی به طور متوسط ​​سالانه حدود 17.6 تن در تمام فعالیت های خود تولید می کند.

 مطالعات اضافی نشان داده است که درهای کشویی اتوماتیک نه تنها گرمای کمتری نسبت به درب چرخشی هنگام عبور افراد آزاد می کنند، بلکه انرژی صرفه جویی شده با استفاده از درب اتوماتیک بسیار بیشتر از انرژی مورد نیاز برای کارکرد درب است . با سنسورهایی که به راحتی قابل برنامه ریزی برای کنترل حساسیت و برد هستند، درهای اتوماتیک فقط در صورت نیاز باز می شوند و دارای صدها پیکربندی و تنظیمات هستند.

 

دسترسی در پردیس های دانشگاه

آیا می‌دانستید که در اروپا قانونی وجود دارد که دانشگاه ها را موظف میکند تا از دولت بودجه ای برای افراد دارای معلولیت (ADA)  دریافت کنند تا رفاه دانشجویان را در محل‌هایی که برای زندگی و یادگیری در محوطه دانشگاه نیاز دارند، فراهم کنند؟ تخمین زده شده که 11 درصد از دانشجویان کارشناسی ناتوانی خود را در کالج های اروپا گزارش داده اند . ساختمان های پردیس کالج باید برای افراد دارای ناتوانی های جسمی، از جمله اختلال در حرکت، از دست دادن بینایی یا شنوایی، به راحتی قابل دسترسی باشد.

ما می خواهیم کمک کنیم تا درهای شما با ADA مطابقت داشته باشد! ما خدماتی را در طیف وسیعی از درب‌های نوسانی کم‌مصرف برای انطباق با ADA و درب‌های چرخشی کامل برای کاربردهای ترافیکی سنگین ارائه می‌کنیم.

شرکت باران دُر با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا قادر به ارائه و نصب درب هایی است که می تواند به افراد معلول کمک بزرگی در ورود و خروج آنها از ساختمان ها نماید.

درب معلولین

نصب درب متناسب با شرایط معلولین

 

تعمیر و نگهداری درب های دانشگاه

خواه مرکز آموزشی مهدکودک باشد، خوابگاه کالج، دانشگاه ، موسسه ، آموزشگاه ، خانه کودک و یا یک ساختمان حرفه ای/فناوری!

مدیر آن مرکز  نباید فراموش کند که یک برنامه تعمیر و نگهداری برای درهای محوطه دانشگاه در نظر بگیرد. وقتی دانشگاه ها فعالیت خود را شروع و بروی دانشجویان باز شدند ،  ترافیک زیاد در ورودی ها یک اتفاق روزمره است که همین امر میتواند منجر به خرابی ، قفل شدن درب ، از کار افتادن و … گردد !  برنامه تعمیر و نگهداری و سرویس درب اتوماتیک به افزایش عمر درب ها و جلوگیری از تماس های خدمات اضطراری کمک شایانی خواهد کرد.

تعمیر و نگهداری درب دانشگاه

تعمیر و نگهداری درب اتوماتیک دانشگاه

به یاد داشته باشید استاپ برنامه ریزی نشده و خرابی درب برای کل ساختمان آموزشگاه هزینه بر است.

پس اگر نیاز به خدمات نگهداری دارید با ما تماس بگیرید ، ما می توانیم به ارائه یک راه حل سفارشی متناسب با نیازهای شما کمک کنیم. یک برنامه نگهداری پیشگیرانه توسط BaranDoor  به جلوگیری از تماس های پرهزینه خدمات برای درب های اتوماتیک شما کمک می کند و درب شما را برای همیشه فعال نگه خواهد داشت .

دانلود رایگان کاتالوگ دیجیتال درب ضد سرقت

با پشتیبانی در های اتوماتیک

·        نیاز به تعمیر درب را کاهش دهید

·        شرایط ناامن را ریشه کن کنید

·        تاثیر ممیزی ریسک را کاهش دهید

·        هزینه ها و حذف خدمات اضطراری را کنترل کنید

تکنسین های خدمات BDS دارای گواهینامه IAADM(انجمن تولیدکنندگان درب اتوماتیک ایران) هستند. ما به طور منظم درهای تجاری و عابر پیاده ساختمان شما را بازرسی می کنیم. ما این اطمینان را به شما خواهیم داد که درب های اتوماتیک شما با استانداردهای عملیاتی بهینه کار می کنند.

 

برای اطلاع از قیمت های انواع در اتوماتیک و هزینه های نصب و راه اندازی درب های اتوماتیک کلیک با ما تماس بگیرید. کارشناسان باران دُر به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

 

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”آیا دانشگاه ها نیاز به درب اتوماتیک دارند؟” answer-0=”تمامی مراکز عمومی آموزشی اعم از مدارس و موسسه ها در راستای کاهش بیماری های واگیردار و علاوه بر ان افزایش زیبایی محیط و کاربری آسان به این تجهیزات نیازمندند” image-0=”3195″ count=”1″ html=”true” css_class=””]

دیدگاهی در مورد “نقش درهای اتوماتیک در دانشگاه ها

 1. زهرا خاتم گفت:

  نصب درب اتوماتیک چقدر زمان میبره؟
  درب ریولوینگ

 2. hasan mirzaei گفت:

  درود بر تمامی کاربران درب اتوماتیک ، ما قبل از خرید درب اتوماتیک از کارشناسان باران دُر کمک گرفتیم و بنظرم بهترین انتخاب برای درب فروشگاه رو داشتیم . از تیم اجرایی و مجموعه باران در سپاسگزاریم

  1. مدیر گفت:

   سپاس از شما دوست عزیز

 3. hasan mirzaei گفت:

  میزان حجم انرژی مصرفی در اتوماتیک چقدره؟

  1. مدیر گفت:

   بستگی به نوع مدل انتخابی در اتوماتیک داره، اما با توجه به تکنولوژی به روز مصرف برق مصرفی نسبت به مدل های قدیمی کاهش یافته است.

  2. محسن جهانی گفت:

   بستگی به نوع در اتوماتیک داره داداش

 4. ahmad zarei گفت:

  درب اتوماتیک کنترل ازطریق تلفن همراه داره ؟

  1. سلام بله توانایی اتصال و کنترل از راه دور را دارا می باشند.
 • مدیر گفت:

  نصب درب اتوماتبک دانشگاه

 • محمدی گفت:

  بهترین مدل درب اتوماتیک برای دانشگاه ها چیه؟
  ایا درب اتوماتیک ریولوینگ برای ورودی دانشگاه مناسب هست یا خیر؟

  1. محسن گفت:

   من درب اسلایدینگ رو برای دانشگاه پیشنهاد میکنم

 • محمدرضا عباسی گفت:

  اقا یه محبت کنید شماره تماسی یه دکمه ای یه کاری کنید یوزر راحت تر بتونه باهاتون تماس بگیره
  من سواد درست حسابی توی وب ندارم کلی گشتم تا شماره شرکتتون رو پیدا کردم . در نهایت تشکر میکنم از مدیریت باران در

  1. مدیر گفت:

   بروی چشم در اپدیت بعدی حتما این کار رو انجام خواهیم داد

 • محمدرضا گفت:

  درب اتوماتیک کرج باران در
  پیروز باشید

  1. مدیر گفت:

   سپاس از محبت شما

 • سید مهدی حسین زاده گفت:

  درود بر شما
  لیست قیمت درب اتوماتیک در سال 1403 رو محبت میکنید برامون ارسال کنید؟
  تشکر

  1. مدیر گفت:

   درود بر شما
   لیست قیمت در اتوماتیک برای شما ایمیل شد

 • آتی در گفت:

  درب های اتوماتیک در مدل ها و اشکال متنوعی در بازار موجود می باشند.اما به طور کلی می توان به دو دسته ی درب اتوماتیک شیشه ای و درب اتوماتیک پارکینگ دسته بندی کرد.دربهای اتومات شیشه ای بر اساس شکل ظاهری و نحوه ی کارکردشان در شکل های مختلفی هم چون درب اتوماتیک ریلی،درب اتوماتیک تلسکوپی،درب های اتومات گردان.دربهای بیمارستانی و….

  دربهای اتوماتیک پارکینگی را نیز با توجه به نحوه ی بازشو و کاربردشان می توان تقسیم بندی کرد از جمله دربهای برقی پارکینگی می توان به کرکره برقی ،درب اتوماتیک پارکینگی زیرسقفی و دربهای ریلی و لولایی پارکینگی اشاره کرد.در ادامه شما می توانید انواع دربهای برقی را مشاهده کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر درب برقی به صفحه ی موردنظر مراجعه کنید و عکس و فیلم های مربوط به آن را مشاهده نمایید.

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *