درب کشویی اتوماتیک و درب های ICU

درب های کشویی اتوماتیک با قاب بندی جذاب و سبک های براق برای تکمیل هر درب ورودی ای طراحی شده اند. اگر بخواهیم مناظر روبروی ساختمان خود را بدون مانع با یک ویوی عالی تماشا کنیم این مدل درب ها بهترین انتخاب برای شما هستند. همچنین درب های اسلایدینگ شیشه ای ورود نور طبیعی به ساختمان را تسهیل میکنند.
درهای شیشه ای کشویی باران دُر انتخابی مناسب ، با دوام،  با استقبالی بی نظیر برای ورودی ساختمان های زیبای شما هستند. البته اپراتورهای درب اسلایدینگ اتوماتیک دسترسی آسانی را برای شما فراهم خواهند کرد.
اپراتورهای درب اسلایدینگ باران دُر به گونه ای طراحی شده اند که هنگام باز و بسته شدن درب اتوماتیک کمترین صدا را شما موجه خواهید شد.
درب شیشه ای باران در، در اب و هوا های مختلف تست شده و نتیجه موفقیت آمیزی به کارفرمایان ارائه داده است.

درب اتوماتیک اسلایدینگ

نمونه درب اتوماتیک اسلایدینگ باران دُر

انواع درب های اتوماتیک از نظر تعداد لت (لنگه)

از نظر تعداد لت ها درب های کشویی به دو صورت وجود دارند که هریک متناسب با شرایط مکان مورد نظر به کار گرفته میشوند .

 • درب های اسلایدینگ تک لت (یه لنگه) : این مدل درب ها تنها دارای یک درب متحرک می‌باشند که به صورت کشویی باز و بسته می شود .این مدل در ,برای فضا هایی مناسب است که دارای محدودیت فضا هستند .
  درب تک لت برای باز و بسته کردن درب از موتور های قدرتمند 50 یا 100 وات گیربکسی و چرخ دنده ها استفاده میکند.
 • درب های اسلایدینگ دو لت (دو لنگه) : درب های اسلایدینگ دو لت , متشکل از دو درب متحرک کشویی میباشند, این درب ها وزن و اندازه بیشتری نسبت به درب های تک لت دارند , از این سو بیشتر در مکان های وسیع تر مانند کارخانه جات و سوله ها مورد استفاده قرار میگیرد . درب های دو لنگه بیشتر اوقات از دو موتور گیربکسی برای انجام فعالیت استفاده میکنند .

درب کشویی اتوماتیک تمام شیشه ای برک اوت

یکی از طرح های با کیفیت و زیبای درب های اسلایدینگ، درب اتوماتیک تمام شیشه ای است که فقط  که برای کاربردهای داخلی طراحی شده است .

در این مدل از درب ها می‌توان از شیشه های سکوریت و یا شیشه های معمولی درب اتومات استفاده کرد که این امر بسته به محلی که قرار است درب در آنجا نصب گردد متفاوت است.

از خصوصیات درب های تمام شیشه ای کشویی می‌توان به  موارد زیر اشاره کرد.

 • شیشه متعادل 1/2 اینچی
 • کف فرورفته در مجاورت حاشیه
 • آنودایز برنزی روشن یا تیره
 • سنسورهای ایمنی و فعال سازی ترکیبی هوایی

  در کشویی

  در کشویی

برای اطلاع از کاربردها و ویژگی های درب های کشویی اتوماتیک روی لینک زیر کلیک کنید.

کاربرد ها و محل نصب درب اتوماتیک اسلایدینگ